top of page

Hüsniye G.

Zeynep Hanım sizin de görmeniz için çekim yapmak istedim. Aksesuar detaylarını da göstermek isterim ve mutfak masasını da.. Herkes özellikle aynalarımı çok beğendi. Gardırop ta gayet güzel durdu.

İlginizden dolayı size çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işleriniz olsun. Hoşcakalın..

Hülya K.

Kalabalık eşya grubundan hoşlanmam, yine de hem ferah hem de gerektiğinde istediğim kadar misafirimi, konfordan ödün veremeden rahatlıkla ağırlayabiliyorum.

Satın alırken tüm çeşitleri mağazada görebilmek seçmemi kolaylaştırdığı gibi, aldıktan sonra teslimatta da sorun sıkıntı yaşamadan gelip yerleşmesinden çok memnunum.

Diğer başka ürünlerimde de aynı huzur ve kaliteyi yaşamak tekrar tekrar Sarıçiçek ve Yelda Hn.'ı tercih etmeme neden oluyor. Tekrar teşekkürler.

Fulya A.

İstediğim parçaları seçebilmem, seçtiğim yemek ve oturma takımına münasip ve şık aksesuarları da başka yerlerde aramadan, zahmetsizce arzuma uygun bir dekorasyon oluşturmam harika oldu. 

Ve tüm bunları oluştururken, seçim sürecinde sürekli farklı fikirler öne sürmemize rağmen güler yüzlü, samimi yaklaşımla yardımcı olunması ve sonuçta gayet makul bir faturayla karşılaşmak tekrar ihtiyacım olduğunda gideceğim adresi netleştirdi.

O kadar çok ürün çeşidinin içerisinde kesinlikle sizin zevkinizi de yansıtan bir şeyler olacaktır. Bilhassa tavsiye ederim.

bottom of page